Jak stworzyć wielojęzyczną stronę WordPress? Jak dodać języki do strony internetowej. (Polylang)

by | Apr 19, 2022 | 0 comments

Jak stworzyć wielojęzyczną stronę WordPress? Jak dodać języki do strony internetowej. (Polylang)

by | Apr 19, 2022 | Free Wordpress Plugins | 0 comments🔥 Siema! Posiadanie strony internetowej wielojęzycznej to szereg pozytywnych plusów. Największym jest fakt, że strona jest łatwa w odbiorze dla klientów zagranicznych. Wbrew pozorom dodanie dodatkowych języków w Worpdressie nie jest skomplikowaną czynnością. Z darmową wtyczką Polylang w szybkich paru krokach dodamy dodatkowy język i wdrożymy przełącznik pomiędzy tłumaczeniami.

🔥 Kup hosting oraz domenę w DHOSTING.PL z 40% rabatem!
🔥 KOD: zrobiestrone
🔥

🔥 Zapraszam do mnie na bloga:
📧 Potrzebujesz strony? Pomocy? Napisz: [email protected]
🚩 Zapraszam na mój profil na FB:

Do wdrożenia dodatkowych języków w Worpdressie wykorzystamy darmową wtyczkę Polylang. Dodatkowo, aby zapewnić 100% kompatybilności z Elementorem dorzucimy sobie wtyczkę Polylang Connect for Elementor. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że w Elementorze nic nam się nie posypie i strony będą wyświetlać się prawidłowo. Bez zastosowania tej wtyczki, na dodatkowych tłumaczeniach mogą pojawić się braki reguł CSS co nie jest pożądanym efektem końcowym.

🧲 Użyte wtyczki w odcinku:
Polylang:
Polylang Connect for Elementor:

🔐 Potrzebujesz darmowy certyfikat SSL na stronę? Sprawdź!

🔥 Zobacz jak stworzyć stronę WordPress krok po kroku:

🔥 Tworzenie sklepu internetowego krok po kroku (motyw Astra):

🔥 Tworzenie sklepu internetowego krok po kroku (motyw Woostify):

Music:
Jeff II – Wait For Me
Link to the song:

source

[newsletter_form]
<div class="tnp tnp-subscription"> <form method="post" action="https://www.dienodigital.com/?na=s"> <input type="hidden" name="nlang" value=""><div class="tnp-field tnp-field-firstname"><label for="tnp-1">First name or full name</label> <input class="tnp-name" type="text" name="nn" id="tnp-1" value=""></div> <div class="tnp-field tnp-field-email"><label for="tnp-2">Email</label> <input class="tnp-email" type="email" name="ne" id="tnp-2" value="" required></div> <div class="tnp-field tnp-field-button"><input class="tnp-submit" type="submit" value="Subscribe" > </div> </form> </div>